• +38 067-900-92-92
  • ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви СБ-НД: вихідний

Відгуки

Інна

Найкраща чистка обличчя в Тернополі! Рекомендую косметолога Волкову О.С.


Середа, 23 грудня 2020
Ліля

Можу з упевненістю сказати що лікар дерматолог Наталія Петрівна та косметолог Волкова Олена Сергіївна спеціалісти своєї справи, призначають дійсно дієві препарати та процедури.


Середа, 04 листопада 2020

Вдячні за хороше та ефективне лікування лікарю-дерматологу Вакіряк Наталії Петрівні. У брата тривалий час були проблеми із шкірою обличчя та спини. Звертались за допомогою до багатьох спеціалістів, але саме її лікування виявилось ефективним і ми попрощались із вугровою висипкою та фурункулами назавжди! РЕКОМЕНДУЄМО! 


Субота, 03 жовтня 2020
Мар’яна

Тут, в Профімеді, працює дуже хороший лікар косметолог Волкова Олена Сергіївна, дуже якісно робить чистки обличчя і гарно підбирає доглядові процедури, після яких обличчя просто сяє!


Неділя, 27 вересня 2020
Ірина

Хороша приватна клініка з дуже класними Лор лікарями. Обидва лори Вакіряк Петро Іванович і Грицик Петро Павлович - хороші спеціалісти з великим досвідом. Виписують недороге, але дуже ефективне лікування. Дякуємо і рекомендуємо!


Вівторок, 15 вересня 2020
Катя

медичний центр «Профімед - VG»  найкращий приватний кабінет. Хороший лікар косметолог Вакіряк Наталія Петрівна, професіонал своєї справи , також косметолог Волкова Олена Сергіївна, допомогла у всіх моїх проблемах і ціни просто супер, найнижчі у Тернополі) Рекомендую!!!


Понеділок, 27 липня 2020
Діана

Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!


Субота, 09 травня 2020

Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.


Середа, 29 квітня 2020
Вікторія

Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись! 


Понеділок, 30 березня 2020
Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення
 

Контрольне зображення


Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2020