forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Лікування випадіння волосся (алопеції)

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

Волосся – найгарніша окраса жінки. Якщо ж окраса «покидає» свого власника, потрібно вживати рішучих заходів

Алопеція - захворювання, що характеризується порідінням або випадінням волосся в місцях його звичайного росту (найчастіше на волосистій частині голови). Щодня кожна людина втрачає в нормі різну кількість волосся - від 5 до 100. Якщо це число перевищено, швидше за все, в роботі вашого організму присутні якісь функціональні порушення, які можуть стати причиною облисіння.

Причини алопеції можуть бути дуже різними:

 • генетичні;
 • природні (сезонність, біологічні цикли);
 • патологічні: 

- ендокринні порушення (після вагітності, під час годування грудьми, у момент менопаузи, спровоковані захворювання жіночої статевої сфери: полікістоз, пухлини яєчників),
- патологія шлунково-кишкового тракту,
- тривалий прийом медикаментів,
- психоемоційне напруження та стреси
- випромінювання та вплив на організм хімічних речовин,
- травми.

Така різноманітність причин алопеції зумовлює необхідність ретельного обстеження Вашого організму перед початком лікування. В нашому Кабінеті Медичної Косметології кваліфікований лікар призначить Вам необхідні дослідження, щоб встановити причину випадіння волосся в кожному конкретному випадку та призначить найбільш ефективне лікування. Курс лікування алопеції в Кабінет Медичної Косметології включає комплекс процедур, індивідуально підібраних для кожного пацієнта.
Найбільш результативним і перспективним методом лікування випадіння волосся на сьогодні є мезотерапія. Мезотерапія шкіри голови покращує мікроциркуляцію, живлення, лімфодренаж, структуру волосся, прискорює його ріст. Кожному пацієнту лікар підбирає індивідуальний «коктейль» препаратів для активного оздоровлення й укріплення волосся – вітаміни, мікроелементи, амінокислоти. За допомогою міні-ін’єкцій усі препарати транспортуються безпосередньо до фолікулів волосся.

Мезотерапію волосяної частини голови проводять кожні 7 - 10 днів. Курс становить 5 – 7 – 10 процедур. Після закінчення основного курсу для подальшого лікування необхідна підтримуюча терапія. Покращення стану волосся відчутне вже після 3-4 процедури.

Професійне лікування волосся та шкіри волосистої частини голови в Кабінеті Медичної Косметології (м. Тернопіль, вул. Брюкнера 3/3) допоможе зберегти волосся здоровим та красивим. Тому при перших ознаках посиленого випадіння волосся необхідно почати боротьбу за відновлення волосяного покриву голови. Чим раніше це зробити – тим більше шансів отримати позитивний результат. Не зволікайте – телефонуйте (067) 900-92-92

Ваша красива шкіра – наша турбота!


 

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.