forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (0352) 42-28-92
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Наталія

Доброго вечора, яка ціна консультації у косметолога, і яка ціна консультації у дерматолога?


Середа, 19 лютого 2020
Мар‘яна

Добрий день!У мене на губі тріснула судина і з‘явилася червона пляма. Чи можна якось позбутися цього дефекту? 


Неділя, 26 січня 2020

Ін'єкція гиалуронової кислоти (все лице) ціна?

 


Четвер, 23 травня 2019
Адміністратор

З Вашого питання незрозуміло, що саме Вас цікавить - біоревіталізаця чи контурна пластика обличчя (заповнення зморшок філерами). Зверніться за безкоштовную консльтацією до нашого косметолога  за телефоном 067-900-92-92.

Ольга

Чи видаляють у вас підошовні бородаки лазером і яка ціна?

 


Понеділок, 18 лютого 2019
Адміністратор

Підошовні бородавки в нашому медичному центрі видаляють в основному високочастотним радіохвильовим електрохірургічним апаратом. Ціна від 200 грн.

День добры! Какая стоимость инъекций красоты трех зон( лоб,Гусиные лапки))), межбровье) ? Зарание СПАСИБО!!!!

 


Неділя, 14 жовтня 2018
Адміністратор

Ціна залежить від вираженості зморшок, орієнтовно 5500 - 6000 грн. Консультація лікаря-косметолога безкоштовна. Телефонуйте 067-900-92-92

Тіна

Доброго дня, скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме уколи ботокса для позбавлення "гусячих лапок" навколо очей, мені 30, але міміка лиця дуже сильно виражена в зоні очей?


Неділя, 19 серпня 2018
Адміністратор

Корекція "гусячих лапок" в Кабінеті Медичної Косметології МЦ "Профімед-VG" проводиться препаратом диспорт (аналогом ботоксу). Ціна залежить від вираженості зморшок, орієнтовно ≈ 1800 - 2000. Консультація лікаря-косметолога - безкоштовна! Телефонуйте 067-900-92-92.

Оксана

Доброго дня. На яких ділянках шкіри у вашому центрі видаляють папіломи? Яка ціна?


Вівторок, 24 липня 2018
Адміністратор

Папіломи видаляємо на будь-яких ділянках. Ціна залежить від кількості папілом, що видаляються. Вам потрібно записатись на попередню консультацію до лікаря-дерматолога нашого центру. (067) 900-92-92

Таня

Доброго дня яка ціна на збільшення губ?


Середа, 18 липня 2018
Адміністратор

Ціна контурної пластики губ (натурального збільшення губ за допомогою препаратів гіалуронової кислоти - філерів) залежить від препаратів, які застосовуються. Орієнтовно  ≈ 4000 грн. Препарати підбираються індивідуально. Вам необхідно записатись на бекоштовну консультацію до лікаря-дерматокосметолога Кабінету Медичної Косметології (067) 900-92-92

Іван

Доброго дня. Скажіть будь ласка, яка ціна мезотерапії від випадіння волосся для чоловіків?


Понеділок, 23 квітня 2018
Адміністатор

Препарати для мезотерапії підбираються індивідуально, в залежності від проблеми, яку необхідно вирішити. Орієнтовно ціна курсу становить 2000 - 4000 грн. Вам необхідно записатись  на консультацію до лікаря-дерматокосметолога  Кабінету Медичної Косметології за тел. 097-11-66-839.

Доброго дня ,на консультацію до дерматолога тільки за записами,чи можна одразу прийти та отримати консультацію?


Вівторок, 17 квітня 2018
Адміністатор

Необідно попередньо зателефонувати за тел. 097-11-66-839 і записатися на прийом до лікаря-дерматолога у зручний для Вас час.

Вікторія

Доброго дня, скажіть будь ласка, яка ціна видалення чорних цяток?


Вівторок, 10 квітня 2018
Адміністатор

Якщо під чорними цятками Ви маєте на увазі камедони, то Вам необхідно зробити чистку обличчя. Ціна такої чистки (включає декілька етапів: очищення шкіри, вапоризація, видалення камедонів, масаж азотом/ або дарсонвалізація шкіри,  з наступним нанесенням маски та крему)  на сьогодні становить орієнтовно 280 - 320 грн. (в залежності від стану Вашої шкіри).

Галина

Доброго дня.Яка ціна консультації у лікаря дермато-косметолога і лікування акне у підлітка?


Понеділок, 26 березня 2018
Адміністатор

Прийом лікаря-дерматолога з призначенням лікування  - 130 грн.

Ксенія

Доброго дня! У вас зазначено "Вартість цифрової дерматоскопії в Кабінеті Медичної Косметології – 150 грн." — це ціна за дослідження однієї родинки? Яка буде вартість, якщо їх більше 50? Чи робите "карту родинок на тілі", якщо так, яка вартість? Дякую


Середа, 21 березня 2018
Адміністатор

В даному випадку, у Вас, скоріш за все, - множинні пігментні невуси. Для початку, зверніться за консультацією до дерматолога Кабінету Медичної Косметології і лікар на консультації встановить необхідність проведення дерматоскопії того чи іншого невусу. Попередній запис за тел. 097-11-66-839.

Олексій

Доброго дня. В яку ціну консультація в дерматолога?


Середа, 21 березня 2018
Адміністатор

Консультація дерматолога - 130 грн.

Консультація дерматолога вищої категорії, к.м.н - 200 грн.

Оля

Доброго дня! В минулу суботу я звернулася до косметолога щоб зробити піліг. після цього у мене пече обличчя , зранку особливо, шкіра дуже суха , що я можу зараз зробити , щоб зняти ці симтоми.Дякую!

 


Вівторок, 20 березня 2018
Адміністатор

В даному випадку, Вам краще звернутися до косметолога в якого Ви робили пілінг. Якщо ж там Ви не отримаєте адекватної допомоги - запишіться на консультацію до нашого дерматолога.

 

Іванка

Яка ціна комплексної чистки обличчя????


Четвер, 25 січня 2018
Адміністатор

В залежності від стану Вашої шкіри - 280 - 320 грн.

Оксана

Орієнтовна ціна ін'єкції ботоксу від  зморшок біля носа? 


Четвер, 21 грудня 2017
Адміністратор

Якщо Ви маєте на увазі носо-губні зморшки, то їх краще корегувати філерами. Ціна орієнтовно 3000-3500 в  залежності який філер і в якій кількості вводиться. Якщо йдеться про корекцію якихось інших зморшок, то Вам краще записатись на безкоштовну консультацію до косметолога Кабінету Медичної Косметології. 

Саша

Добрий день а лікар дерматолог у вас чоловік,чи жінка?

 


Середа, 26 липня 2017
Адміністратор

Жінка.

Олена

Доброго дня! Чи Ви робите оздоровлення волосся ботоксом?


Понеділок, 24 липня 2017
Адміністратор

В Кабінеті Медичної Косметології ми пропонуємо спеціальні програми по оздоровленню та укріпленню волосся. Курс процедур підбирається індивідуально лікарем-дерматокосметологом з врахуванням стану Вашого волосся та включає ін'єкції різноманітних мезококтейлів, фізіопроцедури та, при необхідності, прийом медикаментів, що стимулюють ріст волосся. Ботокс в ці препарати не входить. Останнім часом на косметичному ринку з'явилось ряд засобів для покращення стану волосся, до складу яких входить ботокс. Всі ці препарати наносяться зовнішньо спеціальним способом в умовах перукарень.

Оксана

Доброго дня! Уточніть чи Ви робите чистку спини? І яка вартість такої послуги?


Вівторок, 18 липня 2017
Адміністратор

Так,робимо. Ціна залежить від стану Вашої шкіри. Орієнтовно від 320 грн.

Любов

Доброго дня.Ви займаєтесь видаленням чорних цяток на обличчі?

 


Неділя, 28 травня 2017
Адміністратор

Якщо під чорними цятками, Ви маєте на увазі камедони, то Вам необхідно провести чистку обличчя. Існує декілька різновидів чистки обичччя - мануальна (ручна), хімічна (пілінги), апаратна (ультразвукова), вакуумна і комплексна. Найбільшою популярністю в Кабінеті Медичної Косметології користується комплексна чистка. Спочатку проводиться очищення шкіри, вапоризація або холодне розпарювання за допомогою гідруючого гелю. При вапоризації шкіра обробляється паром змішаним з озоном, що має бактерицидну дію. Потім проводиться ультразвукова чистка обличчя. Таким чином, видаляється роговий шар епідермісу і відкриті камедони. Закриті камедони видаляються вручну. Після цього проводиться масаж шкіри рідким азотом або дарсонвалізація, що дозволяє покращити кровообіг. І в завершення, на Вашу очищену шкіру нанесуть індивідуально підібрані маску і крем.

Чекаємо Вас в Кабінеті Медичної Косметології Запис за тел. 097-11-66-839 або 42-28-92.

Вікторія

Доброго дня!!!Скажіть будь ласка якими припаратами ви проводите збільшення губ і корекцію?Яка ціна?


Неділя, 07 травня 2017
Адміністратор

Exellent, Juvederm, Plurial. Ціна стартує від 3200 грн. Приходьте з подругою - отримаєте суттєву знижку)

Оля

Добрий день. Донечці 2 роки і 5 місяців, вже більше як місяць має висип прищів на ногах. Попердні помалу сходять, а нові виступають. Чи можна звернутися з такою проблемою до вашого центру на консультацію і скільки це коштуватиме? 


Середа, 05 квітня 2017
Адміністратор

У Вашому випадку краще звернутись в обласний шкірвендиспансер до дерматолога, оскільки для уточнення діагнозу можливо  будуть необхідні додаткові лабораторні обстеження.

Наталя

Доброго вечора! Мені 30р .Є міжбрівна складка та глибокі зморшки (борозни) на лобі. Чи допоможе у моїй проблемі біоревіталізація. Не хочеться робити процедуру  з використанням ботоксу. Дякую.


Четвер, 23 березня 2017
Адміністратор

У Вашому випадку можна попробувати заповнити зморшки філерами, проте ефект буде нестійким. В будь-якому випадку, лише після огляду Вашої шкіри косметологом, ми зможемо запропонувати тактику корекції зморшок, що необідна саме для Вас. Чекаємо у Кабінеті медичної косметології. Консультація лікаря-дерматокосметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна. 

таня

Скажіть будьласка скільки коштує процедура мезотерапії .Проблема двойне  підборіддя 


Середа, 08 березня 2017
Адміністратор

На жаль, проблему подвійного підборіддя однією мезотерапією вирішити не можливо.

Потрібен комплексний підхід, який включає:

1. нормалізацію маси тіла

2. спеціальні вправи, направлені на підвищення тонусу м'язів підборіддя і шиї

3. комплекс косметологічних процедур, що поєднує мезотерапію, спеціальниий лімфодренажний масаж та апаратні методики.

Також потрібно звернути увагу на те, що мезотерапія в ділянці підборіддя часто супроводжується вираженим набряком та гематомами (синяками) в місцях ін'єкцій. Отож після процедур необхідний буде певний період реабілітації. Ціна залежить від препаратів, що використовуються для мезотерапії та кількості процедур. Чекаємо Вас в Кабінеті Медичної Косметології.

Консультація лікаря-косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна.

Марта

Добрий день!. В мене залишились на обличчі від прищів червоні плями та рубці. За  скільки сеансів я зможу їх позбутись.???? Дякую!


Понеділок, 27 лютого 2017
Адміністратор

У даному випадку скоріш за все необхідно буде пройти курс пілінгів. Проте, порадити, які саме процедури Вам необхідні, можна лише після огляду Вашої шкіри. В Кабінеті медичної косметології Ви можете отримати безкоштовну консультацію з приводу естетичних проблем, де  лікар-косметолог складе індивідуальну програму процедур саме для Вашої шкіри. Запис на консультацію за тел. 097-11-66-839.

Оля

Доброго дня! Яка ціна чистки обличчя та пілінг?


Понеділок, 27 лютого 2017
Адміністратор

Вартість залежить від ступеню складності чистки (яка в свою чергу залежить від ступеню забруднення і стану Вашої шкіри) і коливається від 220 до 290 грн. Вартість пілінгу залежить від того, який саме пілінг Вам необхідний.  Орієнтовно 250 грн. і вище.

Вікторія

Доброго дня. Чи робите Ви уколи ботоксу під пахви ? Чи ефективні ці уколи для лікування гіпергідрозу, і яка приблизно ціна ?


Неділя, 19 лютого 2017
Адміністратор

Так, у Кабінеті Медичної Косметології ми проводимо лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) шляхом блокування діяльності пітливих залоз ін’єкціями препарату «Диспорт». Процедура надзвичайно ефективна – пітливість у ділянках введення препарату практично зникає. Ефект триває від 8 до 12 місяців. Ціна на сьогодні становить в межах 8700 – 9000 грн. (≈ 300 €). Існує система знижок. Деталі за тел. +38 (097) 11-66-839.

Віктор

Доброго дня! Чи проводите Ви видалення бородавок на п'яті ноги? Скільки раз триватиме процедура? Яка ціна процедури?


Понеділок, 30 січня 2017
Адміністратор

Так, у нас в Кабінеті Медичної Косметології проводиться видалення бородавок, і на п'яті в тому числі. Кількість процедур залежить від кількості бородавок, їх величини, а також ступеню проростання в шкіру і підлеглі тканини.  Для видалення бородавок, як правило, необхідно 1 - 2, максимум 3 процедури. Вартість однієї процедури 100 грн. У випадках, коли для видалення підошовних бородавок необхідно більше 3-ох процедур (при множинних бородавках, великих, застарілих бородавках, що глибоко проросли в шкіру), кожна наступна процедура коштує 50 грн.

Оксана

Яка ціна інєкцій ботокса? Хочу позбутись зморшок на чолі. А гілаурону?


Середа, 25 січня 2017
Адміністратор

Гіалуронова кислота використовується з метою ліфтингу та глибокого зволоження шкіри, підвищення її еластичності і пружності.

Ціна біоревіталізації обличчя залежить від віку та стану Вашої шкіри і на сьогодні становить орієнтовно 2200 – 2700 грн. Ціна корекції зморшок на чолі залежить від глибини і кількості зморшок і становить орієнтовно 1000 - 1600 грн.

В процедурі використовується препарат "Диспорт" (аналог "Ботоксу"). Кількість одиниць препарату підбирається індивідуально лікарем-дерматокосметологом. Консультація безкоштовна. Чекаємо Вас в Кабінеті Медичної Косметології.

Олександр

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи у Вас можна придбати подарункові сертифікати? Дякую!


Вівторок, 10 січня 2017
Адміністратор

Подарункові сертифікати можна придбати у косметолога в Кабінеті Медичної Косметології (м. Тернопіль, вул. Брюкнера 3). Вартість від 250 до 1000 грн. Перед придбанням сертифіката проконсультуйтесь з нашим косметологом, щодо бажаної процедури. тел. 097-11-66-839

Марта

Якою фірмою косметичних засобів ви користуєтесь? 


Середа, 18 січня 2017
Адміністратор

В основному використовуємо професійну косметику (космецевтику) провідних ізраїльських косметологічних брендів Gi Gi, ONmacabim, Anna Lotan (унікальна методика «прохолодного гідрування» шкіри - метод глибокої чистки обличчя без механічних абразивів, кислот, ексфоліантів), а також французьку професійну косметику Algologie і Sesderma-Mediderma - у програмах для вікової шкіри (40 - 45+).

Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення
 

Контрольне зображення