forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Турбує нежить

«Що таке нежить?»
Гострий і хронічний риніт (запалення слизової оболонки порожнина носа) – досить поширене захворювання. На перший погляд здається, що це «найлегша» хвороба. Проте, нежить спричиняє масу незручностей та може призвести до розвитку серйозних хвороб і ускладнень. До виникнення хронічний форм риніту найчастіше призводить неправильне самолікування.

«Чи справді є різні види нежиті, які по різному лікуються?»
Нежить є одним з найпоширеніших захворювань людини. Існує кілька основних видів нежиті, які проявляються схожими симптомами, проте в своїй основі мають різні механізми виникнення, через що і лікуються по-різному. Сучасна класифікація ринітів (нежиті) розрізняє такі основні форми нежиті:

Інфекційний риніт - виникає на тлі різних інфекцій дихальних шляхів-

Алергічний риніт - виникає внаслідок алергічної реакції організму хворого на будь-який алерген-

Вазомоторний риніт - обумовлюється порушенням вегетативної іннервації кровоносних судин.
Між алергічних і вазомоторний риніт є багато спільного, хоча причини розвитку обох захворювань і мають кардинальні відмінності. У деяких медичних класифікаціях алергічний риніт описується як форма вазомоторного риніту. Потрібно зауважити, що часом навіть фахівцям видається досить важким встановити правильний діагноз і точно встановити причину нежиті

«Чому при нежиті знижується слух?» 

Барабанна порожнина і горло анатомічно пов’язані між собою з допомогою слухової труби. При ковтанні через неї надходить повітря у барабанну порожнину, що підтримує в ній постійний тиск. При нежиті , внаслідок набряку слизової оболонки порожнини носа, звужується або закривається просвіт слухової труби. Тиск у барабанній порожнині знижується, барабанна перетинка втягується, вона стає менш рухомою. Як наслідок — зниження слуху.

«Що ж вже робити, якщо вже «залоскотало в носі»?
Не довіряйте сліпо рекламі ліків — консультуйтеся з лікарями. Чим раніше почати лікування, тим успішніше воно буде. Не займайтеся самолікуванням – звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів - отоларингологів.

Якщо Вас ТУРБУЄ НЕЖИТЬ? БОЛИТЬ ВУХО? ГОРЛО? ЗАМУЧИЛИ ГАЙМОРИТИ ТА АНГІНИ?

Не зволікайте! Телефонуйте (067) 900-92-92

Ваше вчасне звертання – запорука успішного лікування!

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу:

Лікар-отоларинголог Грицик Петро Павлович приймає:

    у понеділок-середу-п'ятницю з 14.30 до 18.00

Лікар-отоларинголог Вакіряк Петро Іванович (ендоскопічне обстеження лор-органів) приймає:

    у вівторок-четвер з 9.00 до 12.00

Висококваліфікована отоларингологічна допомога. Досвідчені лікарі-лори.

Комплексна діагностика та ефективне лікування хвороб вуха, горла, носа. м. Тернопіль, вул. Брюкнера 3.

Багаторічний успішний досвід - наша найкраща рекомендація!

 

 


 

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.