forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Болить вухо

Що робити, коли болить вухо?

Біль у вусі. Не завжди є простою для діагностики, тому що викликається різними причинами. Іноді біль вуха є наслідком захворювань інших органів (наприклад, шийного відділу хребта, нервів шиї чи потилиці, зубів, горла). Вона може бути зовсім з вухом не пов`язаною, а бути симптомом гнійного запалення ясен або запалення щелепних суглобів. Точно з’ясувати причину болю вуха та призначити адекватне лікування може лише висококваліфікований лікар-отоларинголог.

Сірка. Звичайно, сірка - це не хвороба, це частина природного механізму самоочищення вуха. Але вона стає проблемою, коли зовсім забиває вушний прохід. В результаті у вас погіршується слух і єдиним бажанням є: знайти першу ліпшу ватну паличку та витягнути сірку з вуха. Не робіть цього! Ви лише заштовхаєте сірку ще глибше і зробите справжню пробку. Замість цього, завітайте до ЛОР –лікаря на промивання.

Інфекція. Зовнішній отит. Його ще називають «вухом плавця», тому що це захворювання часто розвивається із-за потрапляння у вухо води. Літом – це звичайна справа, коли ви під час відпустки постійно мочите вуха у морі або басейні, а потім «маринуєте» їх на сонці. Як результат створюються ідеальні умови для розмноження бактерій та виникнення запалення, що супроводжується свербінням та «стрілянням» у вухах. Якщо ж ви помітили в себе ці симптоми - не зволікайте, звертайтеся до лікаря-отоларинголога.

Якщо у вас БОЛИТЬ ВУХО? ГОРЛО? ТУРБУЄ НЕЖИТЬ? ЗАМУЧИЛИ ГАЙМОРИТИ ТА АНГІНИ? – не зволікайте, телефонуйте! 

Ваше вчасне звертання – запорука успішного лікування!

Висококваліфікована отоларингологічна допомога у Тернополі, вул. Брюкнера 3/3.

Комплексна діагностика та ефективне лікування хвороб вуха, горла, носа.

Досвідчений лікар-лор у Тернополі : (067) 900-92-92.

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу:

Лікар-отоларинголог Грицик Петро Павлович приймає:

    у понеділок-середу-п'ятницю з 14.30 до 18.00

Лікар-отоларинголог Вакіряк Петро Іванович (ендоскопічне обстеження лор-органів) приймає:

    у вівторок-четвер з 9.00 до 12.00

 Багаторічний успішний досвід - наша найкраща рекомендація!

 

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.