forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Болить горло

Болі в горлі - це дуже неприємні відчуття, які часто супроводжуються високою температурою, нав'язливим сухим кашлем, утрудненним ковтанням і навіть утрудненним диханням. В ділянці горла розташовуються різні органи і тканини, тому і хворіти горло може по-різному.


«Чому можуть з'явитися болі в горлі?»
Найчастіше причиною болів в горлі є запальні захворювання різних органів і тканин, розташованих в області горла. Це може бути ангіна (запалення мигдалин), фарингіт (запалення глотки), ларингіт (запалення гортані).

Ангіна
Ангіна - це запалення піднебінних мигдалин. Найчастіше ангіна буває гнійною - лакунарною або фолікулярною. При лакунарній ангіні гній виділяється з лакун - щілин в мигдалинах, при фолікулярній - на мигдалинах з'являються гнійники - фолікули і мигдалини виглядають як шляпки мухоморів.
Гнійна ангіна починається гостро, з високої температури, ознобу і наростаючого болю в горлі. Стає важко ковтати, інколи піднебінні мигдалини настільки збільшуються в розмірі, що майже закривають зів.

Ларингіт
Ларингіт - це запалення гортані. Найчастіше ларингіт, так само, як і фарингіт, виникає на тлі простудних захворювань. Перша ознака ларингіту - охриплість голосу і гавкаючий кашель. Оскільки гортань - це початковий відділ дихальних шляхів, то набряк її може перекрити доступ повітря в легені. Саме цим небезпечний ларингіт, особливо у дітей. Набряк гортані називається помилковим крупом. У таких випадках хворому потрібна термінова медична допомога, інакше він може задихнутися.

Фарингіт
Запальний процес при фарингітах найчастіше протікає без гною, але бувають і гнійні фарингіти, найчастіше вони зустрічаються після видалення піднебінних мигдалин. Фарингіт може бути гострим і хронічним.


Гострий фарингіт частіше розвивається на тлі гострих респіраторних вірусних захворювань. Спочатку з'являється відчуття різкої сухості, жара в глотці, болі при проковтуванні їжі і слини. Загальний стан при фарингіті порушується рідко, температура тіла, як правило, не підвищується.


При хронічному фарингіті відчуття в горлі менш виражені, періодично вони посилюються. При цьому слизиста оболонка може розростатися (гіпертрофічний фарингіт) або, навпаки, усихати (атрофічний фарингіт).

Лікування хронічного фарингіту - складне завдання, воно вимагає індивідуального підходу і повного обстеження хворого, оскільки запальний процес в глотці може бути наслідком якогось хронічного захворювання шлунково-кишкового тракту. В будь-якому разі все лікування повинне проходити під доглядом отоларинголога.


Якщо у Вас БОЛИТЬ ГОРЛО ? ВУХО ? ТУРБУЄ НЕЖИТЬ? ЗАМУЧИЛИ ГАЙМОРИТИ ТА АНГІНИ? – не зволікайте, приходьте! Ваше вчасне звертання – запорука успішного лікування!

Висококваліфікована отоларингологічна допомога у Тернополі, вул. Брюкнера 3/3.

Комплексна діагностика та ефективне лікування хвороб вуха, горла, носа.

Досвідчений лікар-лор у Тернополі:  (067) 900-92-92

Багаторічний успішний досвід – найкраща рекомендація

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу:

Лікар-отоларинголог Грицик Петро Павлович приймає

     в понеділок-середу-п'ятницю з 14.30 до 18.00

Лікар-отоларинголог Вакіряк Петро Іванович приймає

    у вівторок-четвер з 9.00 до 12.00.

 

 

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.