forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (0352) 42-28-92
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Пілінг

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

На сьогоднішній день однією із найпопулярніших косметологічних процедур, які проводяться в нашому Кабінеті Медичної Косметології є хімічний пілінг. Його назва походить від англійського слова «to peel» – «знімати кірку, відлущувати».

Процедура хімічний пілінг дозволяє видалити поверхневий ороговілий шар шкіри і поліпшити її зовнішній вигляд, позбутися дрібних зморшок і нерівностей. При цьому омертвілі клітини видаляються, а нові надають шкірі блиск і сяйво молодості і краси.

Основною метою проведення хімічних пілінгів є:

 • вирівнювання рельєфу шкіри;
 • згладжування рубців і розтягнень;
 • усунення поверхневих зморшок;
 • зменшення вираженості середніх і глибоких;
 • профілактика фотостаріння;
 • вирішення проблем сухої, зів’ялої і жирної шкіри з розширеними порами;
 • підтягування і відбілювання шкіри;
 • покращення кольору шкіри і зони декольте;
 • лікування вугревої хвороби та її наслідків, рожевих вугрів та куперозу.

В нашому Кабінеті Медичної Косметології вид хімічного пілінгу підбирається залежно від тієї проблеми, яку потрібно вирішити.

За ступенем впливу розрізняють такі пілінги:

 • поверхневі хімічні пілінги ─ застосовують для чутливої і молодої шкіри;
 • середній хімічний пілінг ─ підходить для сухої і зрілої шкіри;
 • глибокий хімічний пілінг ─ використовують для боротьби з серйозними дерматологічними захворюваннями. На цей хімічний пілінг ціна досить висока, однак результати хімічного пілінгу цього типу можна порівняти з ефектом від пластичної операції.

Процедура хімічного пілінгу проводиться з використанням різного роду кислот, зокрема саліцилової, фенольної, ретинової і т.д. Препарати хімічного пілінгу наносять тонкий шаром на ушкоджені ділянки і залишають на 20─30─60 хвилин.
В період сонячної активності, а саме весною та влітку, хімічні пілінги забаронено, аби ніжна омолоджена шкіра не отримала пігментацію.

На сьогоднішній день один із найпопулярніших є хімічний пілінг з гліколевою кислотою. Гліколева кислота входить в групу альфагідрокислот (АНА), присутніх в природі у фруктах, витриманому вині, кислому молоці, цитрусових і т. Процедура легко переноситься і відрізняється коротким періодом реабілітації, хоча є сезонною.

Окрім естетичної функції, хімічні пілінги широко застосовують в терапії дерматологічних захворювань, зокрема в Кабінеті Медичної Косметології ми ефективно використовуємо різноманітні хімічні пілінги в комплексному лікуванні вугревої хвороби та її наслідків, рожевих вугрів та куперозу.

При цьому ціна на хімічний пілінг в нашому Кабінеті Медичної Косметології є досить демократичною і дозволити собі її може кожен. Також лікар-дерматокосметолог надасть Вам індивідуальні рекомендації щодо догляду за шкірою до і після проведеного пілінгу, щоб дана процедура була максимально безпечною і щоб Ви могли підтримувати отриманий ефект довгий час.

Вартість пілінга 200-320 грн.

Консультація лікаря-дерматокосметолога p з приводу естетичних проблем - безкоштовна!

Телефонуйте за номером: (067) 900-92-92, (0352) 42-28-92

Ваша красива шкіра – наша турбота!


Кабінет медичної косметології Тернопіль : косметологія Тернопіль, лікувальна косметологія Тернопіль, косметолог Тернопіль, дерматолог Тернопіль, консультація дерматолога Тернопіль, консультація косметолога Терноліль, чистка обличчя в Тернополі, атравматична чистка обличчя Тернопіль, догляд за обличчям Тернопіль, косметична чистка обличчя Тернопіль, гігієнічна чистка обличчя Тернопіль, вакуумна чистка обличчя Тернопіль, косметологічна чистка обличчя Тернопіль, комбінована чистка обличчя Тернопіль, пілінг шкіри в Тернополі, ультразвукова чистка обличчя Тернопіль, чистка шкіри обличчя ультразвуком, чистка шкіри обличчя від прищів, послуги косметолога в Тернополі, косметичні послуги в Тернополі, пілінг Джесснера Тернопіль, пілінг з фруктовими кислотами Тернопіль, саліциловий пілінг Тернопіль, ультразвуковий пілінг Тернопіль, антивікові програми в Тернополі, омолодження шкіри Тернопіль, ін’єкції краси Тернопіль, ін’єкції гіалуроової кислоти Тернопіль, ін’єкції мезококтейлів Тернопіль, ботоксТернопіль, диспорт Тернопіль, мезотерапія Тернопіль, ревіталізація Тернопіль, уколи краси Тернопіль, ліфтинг шкіри Тернопіль, зволоження шкіри Тернопіль, філери Тернопіль, збільшення губ Тернопіль, усунення зморшок Тернопіль, лікування вугрової хвороби в Тернополі, лікування рожевих вугрів, лікування прищів Тернопіль, лікування демодекозу в Тернополі, лікування вугрів Тернопіль, лікування проблемної шкіри Тернопіль, лікування висипань на обличчі Тернопіль, видалення бородавок Тернопіль, видалення папілом Тернопіль, де видалити бородавку в Тернополі, воскова епіляція Тернопіль, лікування рубців Тернопіль, дерматоскопія Тернопіль, діагностика родимок Тернопіль, діагностика новоутворів Тернопіль, де перевірити родимку в Тернополі, видалення судин на обличчі Тернопіль, де видалити судинні зірочки в Тернополі, де лікують вугрі в Тернополі, гарний косметолог Тернопіль, логляд за обличчям у косметолога, професійна косметика Ізраїль, професійна косметика Onmacabim, професіна косметика Gi Gi, професіна косметика Anna Lotan, французька професійна косметика купити Тернопіль, ізраільська косметика купити Тернопіль, гіалуаль купити Тернопіль.