forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (0352) 42-28-92
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Ін’єкції краси – біоревіталізація

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

 • Акція на ін'єкції краси та сілери

Біоревіталізація обличчя і тіла - нове слово в антиейджинговій (антивіковій) косметології, унікальна процедура для профілактики вікових змін і для природного омолодження шкіри. Практично жодна сучасна комплексна програма з омолодження не обходиться без цієї процедури.

За даними останніх наукових досліджень, перші ознаки старіння, які проявляються на шкірі, прямо пов'язані зі зниженням кількості гіалуронової кислоти, від якої залежить еластичність, щільність і тонус молодої шкіри. Гіалуронова кислота - основний структурний елемент міжклітинної матриксу дерми, який відповідає за рівень зволоженості шкіри: всього одна молекула речовини здатна утримати до тисячі молекул води!

Принцип дії процедури біоревіталізації
Біоревіталізація – це внутрішньошкірне введення препаратів з високим вмістом гіалуронової кислоти. Для цього використовують препарати, в яких вміст гіалуронової кислоти в 35 разів перевищує її вміст в шкірі пацієнта.
Процедури біоревіталізації ліквідують дефіцит гіалуронової кислоти, нормалізуючи водний баланс і відновлюючи не тільки поверхневі, але і внутрішні шари шкіри. Важливу роль для здоров'я шкіри і високої ефективності процедури грає і той факт, що матеріалом для ін'єкційних препаратів служить хімічно незмінена натуральна гіалуронова кислота. Крім того, ін'єкції препаратів стимулюють вироблення в клітинах шкіри власного еластину і колагену, завдяки яким еластичність, гладкість і пружність шкіри зберігаються протягом тривалого часу, а безопераційна корекція зморшок стає реальністю. Зовні всі ці глибинні внутрішні процеси проявляються вираженим омолоджуючий і ліфтінговим ефектом.

Покази до біоревіталізації:

 • суха зневоднена шкіра;
 • зниження еластичності і тургору шкіри;
 • природне і передчасне старіння шкіри;
 • фотостаріння;
 • профілактика вікових змін шкіри.

Біоревіталізація обличчя і тіла добре поєднується з контурною пластикою і пілінгом. Проведена до контурної пластики процедура значно подовжує дію філерів.

Гіалуронова кислота може застосовуватися не тільки для омолодження, але також для відновлення шкіри після пологів або тривалих стресів, для пожвавлення шкіри активних курців та любителів бронзової засмаги та соляріїв.

Вікових обмежень до проведення биоревитализации немає. У зрілому віці процедура проводиться для корекції вікових змін, а в молодому для їх профілактики.

Протипокази до біоревіталізації:

 • порушення згортання крові;
 • патологічні системні зміни сполучної тканини;
 • запальні процеси в місцях передбачуваних ін'єкцій;
 • період вагітності та лактації;
 • ГРЗ та загострення хронічних захворювань.

Ефект біоревіталізації:

 • глибоке зволоження шкіри;
 • підвищення еластичності і пружності шкіри;
 • поліпшення кольору обличчя;
 • зменшення в'ялості, виражений ліфтинговий ефект;
 • «Розгладження» неглибоких зморшок;
 • поліпшення стану шкіри після перенесених шкірних захворювань, негативного впливу ультрафіолетових променів і агресивних косметичних процедур.

Оскільки для синтезу власної гіалуронової кислоти необхідно час, ефект від біоревіталізації настає поступово, але досягнуті результати зберігаються на більш тривалий період.

Біоревіталізацію можна використовувати для будь-яяких ділянок, що потребують «реставрації» : обличчя, шиї і декольте, шкіри кистей.

Переваги методу

Метод популярний не лише завдяки своїй високій ефективності, а й безпечності. Побічні ефекти і алергічні ефекти практично не спостерігаються. Ще одним плюсом біоревіталізації є менша кількість ін’єкцій, чим при звичайній мезотерапії.

В Кабінеті Медичної Косметології (м. Тернопіль вул. Брюкнера 3) лікар-дерматокосметолог в індивідуальному порядку призначать Вам курс біоревіталізації залежно від вираженості і глибини вікових змін.

Зазвичай курс складається з двох-чотирьох процедур, які проводяться з інтервалом у два-чотири тижні. Повторний курс проводиться не раніше, ніж через рік! Після процедури від ін'єкцій на шкірі залишаються невеликі папули (вузлики), які протягом двох-трьох днів повністю розсмоктуються.

Ваша красива шкіра – наша турбота!

Консультація лікаря косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна!

Телефонуйте (0352) 42-28-92, (067) 900-92-92

 


Кабінет медичної косметології Тернопіль : косметологія Тернопіль, лікувальна косметологія Тернопіль, косметолог Тернопіль, дерматолог Тернопіль, консультація дерматолога Тернопіль, консультація косметолога Терноліль, чистка обличчя в Тернополі, атравматична чистка обличчя Тернопіль, догляд за обличчям Тернопіль, косметична чистка обличчя Тернопіль, гігієнічна чистка обличчя Тернопіль, вакуумна чистка обличчя Тернопіль, косметологічна чистка обличчя Тернопіль, комбінована чистка обличчя Тернопіль, чистка обличчя Тернопіль ціна, ін'єкції краси Тернопіль ціна, пілінг шкіри обличчя ціна, пілінг шкіри в Тернополі, ультразвукова чистка обличчя Тернопіль, пілінг Джесснера Тернопіль, пілінг з фруктовими кислотами Тернопіль, саліциловий пілінг Тернопіль, ультразвуковий пілінг Тернопіль, антивікові програми в Тернополі, омолодження шкіри Тернопіль, ін’єкції краси Тернопіль, ін’єкції гіалуроової кислоти Тернопіль, ін’єкції мезококтейлів Тернопіль, ботоксТернопіль, диспорт Тернопіль, мезотерапія Тернопіль, ревіталізація Тернопіль, уколи краси Тернопіль, ліфтинг шкіри Тернопіль, зволоження шкіри Тернопіль, філери Тернопіль, збільшення губ Тернопіль, усунення зморшок Тернопіль, лікування вугрової хвороби в Тернополі, лікування рожевих вугрів, лікування прищів Тернопіль, лікування демодекозу в Тернополі, лікування вугрів Тернопіль, лікування проблемної шкіри Тернопіль, лікування висипань на обличчі Тернопіль, видалення бородавок Тернопіль, видалення папілом Тернопіль, де видалити бородавку в Тернополі, воскова епіляція Тернопіль, лікування рубців Тернопіль, дерматоскопія Тернопіль, діагностика родимок Тернопіль, діагностика новоутворів Тернопіль, де перевірити родимку в Тернополі, видалення судин на обличчі Тернопіль, де видалити судинні зірочки в Тернополі, де лікують вугрі в Тернополі, гарний косметолог Тернопіль, логляд за обличчям у косметолога, професійна косметика Ізраїль, професійна косметика Onmacabim, професіна косметика Gi Gi, професіна косметика Anna Lotan, французька професійна косметика купити Тернопіль, ізраільська косметика купити Тернопіль, гіалуаль купити Тернопіль, медичний центр "Профімед-VG", контурна пластика Тернопіль, збільшення губ Тернопіль, лікування гіпергідрозу Тернопіль, лікування підвищеної пітливості Тернопіль, лікування підвищеної пітливості диспортом Тернопіль.