forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Причини вугревої хвороби (вугрів, акне, прищів)

Вугрі подібні на айсберг. Ми спостерігаємо тільки видимі зміни на шкірі, але причина проблеми криється десь в глибині. Одразу точно встановити причину появи вугревих висипань не так просто. В механізмі:розвитку акне відіграють роль багато факторів: гіперпродукція секрету сальних залоз, фолікулярний гіперкератоз, діяльність бактерій і розвиток наступної запальної реакції. Все це часто накладається на ряд інших, більш глибинних причин. Що ж відбувається в організмі і чому це сприяє активізації сальних залоз з наступним запаленням?

 

 1. Генетична схильність
  Андрогенні рецептори сальних залоз у деяких людей мають підвищену чутливість до статевого гормону тестостерону. Реакцією на тестостерон є різке збільшення кількості секреторних клітин сальних залоз і як результаті підвищене виділення шкірного сала.
 2. Стреси
  Феномен підліткової нервової системи: ранимість, дратівливість, максималізм, критичне сприйняття оточуючої дійсності, низка самооцінка та інше. Таке напруження нервової системи, є хронічним стресом, провокує або погіршує протікання вугревої хвороби. У дорослих жінок завжди йдуть поруч - змінений емоційний фон и вперті, затяжні вугрі.
 3. Ендокринні порушення - такі як синдром полікистозу яєчників, захворювання щитовидної залози, патологія підшлункової залози та інші. У жінок спостерігається взаємозв'язок загострень акне з менструальним циклом. Часто локалізація висипань в нижніій третині обличчя, на шкірі шиї.
 4. Захворювання шлунково-кишкового тракту
  Супутні захворювання шлунково-кишкового тракту, стан кишківника є важливим фактором в розвитку вугревої хвороби.
 5. Зниження іммунітету
  В лікуванні вугревої хвороби можна виділити три основних етапи:
  • лікування акне; 
  • корекція косметичних дефектів і постакне;
  • профілактика рецидивів.

Вибір методу лікування вугревої хвороби залежить від ступеню її важкості. Відповідно до однієї з класифікацій вугревої хвороби, що зараз широко застосовується, виділяють три ступеня важкості цього захворювання.
Легкий ступінь вугревої хвороби діагностується, якщо наявні поверхневі елементи висипань, які представлені комедонами (чорными точками) поодинокими пустулами (гнійничками). Поширеність обмежена однією ділянкою шкіри — найчастіше це обличчя.
При помірному ступеню важкості кількість гнійничкових висипань більше, з'являються запальні вузлики (папули), вражаються дві ділянки (наприклад, обличчя і спина). Шкіра навколо висипань набуває червонуватого чи синюшно-рожевого запального відтінку.
Важкий ступінь акне — характеризується численними пустулами, конглобатними (кулястими) елементами (запальні болючі вузли до 1 см), на фоні різко запальної шкіри. На місті таких вузлів можуть утворюватися рубці, що призводить до косметичного дефекту обличчя. Для цього ступеню важкості вугрів характерне ураження двох і більше ділянок шкіри.

Ваша красива шкіра - наша турбота!

Телефонуйте 067-900-92-92

 


 

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.