forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

 Контакти:
+38 (067) 900-92-92

 Розклад роботи:
ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви
СБ-НД: вихідний

Для початку, давайте розберемося в термінах. Що таке вугрі?

Вугрової висип (вугрова хвороба або акне) — це регулярні гнійні висипання на шкірі, пов’язані і неправильною роботою або запаленням сальних залоз.
По клінічній картині розрізняють незапальні вугрі і запальні вугрі
Незапальні вугрі − це комедони, які можуть бути відкриті і закриті. Комедон – це скупчення шкірного сала и кератину в волосяному фолікулі.
Відкритий комедон - шкірне сало закрило устя волосяного фолікула і утворюється незапальний темний елемент, так званий чорний вугор. Устя у такого комедону відкрите. На обличчі ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення чорних точок.

Закритий комедон - фолікул заповнений шкірним салом, але вустя в нього закрите і немає виходу вмісту. На обличчя ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення білих точок, так званий білий вугор
Запальні вугрі (вузли) формуються при активізації бактерій в фолікулі, при цьому розвиваються важкі форми вугревої хвороби. Запальні елементи мають яскраво−червоне забарвлення.
Кулясті (конглобатні) вугрі − великі різко запальні болючі вузли, які мають схильність до абсцедування і при відсутності лікування залишають після себе рубці.

Ваша красива шкіра - наша турбота!

 Телефонуйте 067-900-92-92

Відгуки

 • Діана

  Діана

  Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!
 • Вікторія

  Вікторія

  Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись!
 • Оля

  Оля

  Профімед - це один з найкращих приватних лор-центрів Тернополя. Прцюють дуже хороші лор -лікарі. І Вакіряк Петро Іванович, і Грицик Петро Павлович - професінали з великим досвідом. Неодноразово зверталася і сама, і з дитиною - дуже гарне відношення і ефективне лікування. І ціни адекватні. Рекомендую!!!
 • Наталя

  Наталя

  Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.